Upravit stránku

Vhodné pro představení vzorků, jako organizéry do zásuvek, např. dílenských stolů, na prezentaci výrobků v obchodních prostorách apod. Dokážeme vyrobit výplň podle Vašich specifikací a v různých barevných provedeních.

Podívejte se na proces výroby pěnové výplně do prezentačního kufříku pro obchodní zástupce.

 

1. PŘÍPRAVA NÁVRHU 

V prvním kroku výroby pěnové výplně do kufříku jsme zvolili rozložení všech potřebných komponent jako přípravu před vytvořením samotného 3D modelu. Jelikož se jedná o prezentační kufřík pro obchodní zástupce, klademe důraz na jednoduchost a snadnou manipulaci.

2. 3D MODEL

Pro vytvoření 3D modelu výplně se používají 3D modely prvků, které se do výplně umísťují. Pokud nejsou k dispozici, je nutno je vytvořit. V případě jednodušších tvarů/menšího nároku na přesnost výplně možno použít i měření prvků. Zde jsme podle rozměrů vytvořili lůžka pro jednotlivé kusy.

3. VÝROBA VÝPLNĚ

Podle 3D modelu jsme vyrobili požadovanou pěnovou výplň. Po korekci rozměrů a uložení jednotlivých dílů na své místo je kufřík téměř dokončen. Finální korekce rozměrů pěnové výplně zabezpečuje pevné zajištění jednotlivých dílu a zároveň jednoduché vyjmutí.

4. PŘIPRAVEN K POUŽITÍ!

Po uložení všech prvků je kufřík připraven k použití.

Pokud vás výroba pěnové výplně do kufříku zaujala nebo máte zájem o nabídku na míru, neváhejte nás kontaktovat.

Nahoru