Upravit stránku

Společnost A components s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou komponentů z plastu, technologií třískového obrábění, tlakového vstřikování, vysekávání a vyřezávání.

 Zabýváme se také distribucí  průmyslových standardizovaných komponentů, dokončovacích, ovládacích  a ochranných prvků určených pro výrobní firmy, strojírenství, kovovýrobu, automobilový průmysl, elektrotechniku, zámečnictví, montážní  a servisní firmy, železářství a jiné.


Našim stálým sortimentem jsou:

Cíl společnosti

Cílem společnosti A components  s.r.o. je budovat dlouhodobý, oboustranně výhodný partnerský vztah,

který zajisti našemu zákazníkovi jistotu kvalitních komponent pro svoji výrobu. Dodávku  zajistíme v dohodnutých lhůtách a v neposlední řadě nabízíme  vysokou cenovou flexibilitu.

Jsme připraveni k hledáni řešení potřeb našeho zákazníka na míru. Mimo širokého sortimentu standardizovaných katalogových dílů,  nabízíme kapacitu vlastní  výroby, kde jsme schopni řešit nestandardní zakázkové díly dle specifických potřeb našeho zákazníka.

Našim cílem jsou flexibilní dodávky za přiměřené ceny, ale zejména budováni dlouhodobých obchodních vztahů s úspěšnými výrobními firmami ze všech odvětví průmyslu.

Nahlédněte do naší výroby

Nahoru