Upravit stránku

Operátor CNC

Náplň práce:

  • Obsluha CNC frézky - CNC routeru
  • Dokončovací práce
  • Práce na malých a středních sériích

Naše požadavky:

  • Vzdělání SOU
  • Předchozí praxe s CNC podmínkou
  • Znalost konvenčního obrábění soustruh/frézka výhodou
  • Preciznost
  • Dobrá orientace v technických výkresech
  • Znalost obrábění plastů a AL slitin výhodou
  • Zájem o práci a plné nasazení
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Stabilní práci na HPP
  • Dobré pracovní prostředí
  • Stravování v areálu firmy s příspěvkem zaměstnavatele
  • Práce na velmi zajímavých projektech
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Práce v malém kolektivu

Místo výkonu práce: Brno – Heršpice (v dosahu MHD)

Nástup ihned.

Nahoru