Upravit stránku

Novinky pro rok 2019
V letošním roce se společnosti výrazným způsobem podařilo doplnit rozsáhlou řadu nabízených výrobků o široké portfolio speciálních celonerezových konstrukčních prvků, které mají obzvláště zásadní význam v oblasti výroby potravin a nápojů, chemického a farmaceutického průmyslu. Důraz na hygienu je základním požadavkem, bez kterého na tomto trhu nemůže uspět ani ta nejpokrokovější a technicky nejvyspělejší technologie. Navrhování nových strojů, které budou odpovídat současným hygienickým normám a předpisům, ale i použití certifikovaných dílů, které svojí konstrukcí omezují ulpívání nečistot, může být velmi důležitým faktorem pro úspěch při prodeji zařízení v rámci konkurence.
Strojní zařízení, které používá komponenty s certifikací 3A, umožňuje svou kvalitou a provedením odlišit se a vyniknout mezi konkurencí.

Certifikace 3 A a co to vlastně je
Jak bylo již výše uvedeno, společnost A components, s. r. o., přichází s novou řadou produktů pro potravinářský a farmaceutický průmysl se speciálním celonerezovým provedením. Jedná se o výrobky, které byly navrženy a vyrobeny v souladu s nejpřísnějšími současnými hy-gienickými normami a mají sloužit především pro následující účely:

• zajistit větší hygienu ve srovnání se všemi předchozími výrobky,
• zajistit kvalitu a kompatibilitu použitých materiálů v potravinářském a farmaceutickém průmyslu,
• zkrácení doby mytí,
• snížení spotřeby použitých detergentů a celkově snadnější údržbu zařízení

Všechny produkty v této řadě splňují certifikace vydané společností American Nonprofit 3 A corporation, což je nezávislá společnost, zastupující zájmy tří důležitých skupin (výrobců, spotřebitelů a dodavatelů), které mají jeden společný cíl a závazek, a to podporovat v co největší míře potravinovou bezpečnost a veřejné zdraví. Výrobky certifikované tímto orgánem jsou označeny logem 3 A.
Díky těmto novým řadám výrobků dokáže A components, s. r. o., nabídnout sortiment v sektoru stavěcích a stavitelných nohou pro všechna zatížení, typy upevnění a uchycení, a druhy povrchů. 

3 A nejsou jenom nohy
Náš sortiment v tomto programu však není omezen pouze na stavitelné nohy a rektifikační prvky. Rozšířili jsme nabídku dílů pro strojní zařízení s certifikací 3 A také o kliky, panty, matice a speciální čtvrtotáčkové zámky certifikované také podle norem IP67 a 69 K.

Kompetence a kvalita
Díky těmto novým komponentům jsme plně připraveni vám pomoci v boji s bakteriemi, hygienickými problémy a potenciálními hrozbami a také s příliš dlouhým čištěním. Produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů AISI 304 a silikonu. Při jejich výrobě je průběžně kontrolována kvalita výrobního procesu, je pečlivě sledována drsnost povrchů, přesné poloměry a další specifické požadavky pro tento typ výrobků. To vše jsou klíčové faktory pro přijetí a používání označení 3 A.

Dodávky všech dílů z jednoho zdroje
V A components, s .r. o., pro vás mají připraven široký sortiment dílů pro stavbu strojů nebo také sériovou výrobu dílů. Mají skladem přibližně 20 000 katalogových dílů a pokud společně nenajdete vhodný katalogový díl, umí nabídnout speciální zakázkové součástky z vlastní výroby. Disponují CNC obráběním technických plastů i kovů, konvenčním obráběním, vstřikováním plastů, vysekáváním a vyřezáváním z pryží a plastových fólií. V případě, že to váš projekt vyžaduje, jsou schopni vám díl kompletně vyvinout, navrhnout a vyrobit prototypové díly pro vyzkoušení vhodnosti aplikace. Následně umí u takových dílů realizovat kusovou i velkosériovou výrobu.
Pokud je vaším cílem a posláním výroba strojů a zařízení, se kterými chcete obstát a prosadit se na poli tvrdé a široké konkurence, potřebujete spolehlivého partnera, kterým vám umožní funkční a optimální řešení a fungující logistiku.

Nahoru