Upravit stránku

 

Vážení zákazníci,


            jistě všichni sledujete aktuální opatření k zamezení šíření koronaviru na území České republiky, resp. v evropském rozměru.

 Rádi bychom Vás ujistili, že společnost A components s.r.o. dodržuje všechna doporučení spojená s touto situací, a to ať už se jedná o doporučení Světové zdravotnické organizace nebo doporučení/ nařízení vlády České republiky. V této situaci a k současnému stavu jejího vývoje, jsme přijali  maximální opatření pro zajištění  zdraví a bezpečí našich zaměstnanců a našich zákazníků.

 

            Chceme vás  informovat, že jsme neomezili náš provoz a provádíme všechny běžné úkony pro zajištění Vašich objednávek a zachování úrovně služeb, tak jako tomu bylo vždy.

V tento okamžik nedošlo k přerušení dodávek od našich dodavatelů nebo z naší výroby.

K čemu dochází, je zpomalení dopravy zboží do našeho skladu, dané zřejmě vlivem zvýšených kontrol na hranicích. Tato zpoždění ve většině případů, neovlivňují dodávky směrem k Vám, protože držíme záložní skladové zásoby. Zatím nemáme informace o tom, že by tuzemské logistické služby, tedy dodávka zboží k Vám, vázly.

 

            V současné době neočekáváme omezení našich dodávek nebo služeb. Vnější vlivy se samozřejmě neustále vyvíjejí, takže pokud bychom museli provoz omezit, budeme Vás neprodleně informovat.

 

 

           

 

S pozdravem

 

            Radek Nohel,

 jednatel A components s.r.o.                                                 V Brně, 16/03/2020

Nahoru