Upravit stránku

Investujeme do pokroku a spouštíme nové obráběcí centrum

V průběhu měsíce února instalujeme nové víceosé soustružnické centrum HAAS ST 25Y. Tato soustružnická centra mají nyní zcela nové povedení, které zaručuje ještě lepší výkon a výjimečnou rychlost obrábění, čímž výrazně posilujeme naši kapacitu a výrobní možnosti.

Prohlášení A components s.r.o. k situaci spojené s opatřeními na zmírnění šíření koronaviru

Jistě všichni sledujete aktuální opatření k zamezení šíření koronaviru na území České republiky, resp. v evropském rozměru. K aktuální situaci bychom Vás rádi ujistili, že společnost A components s.r.o. dodržuje všechna doporučení spojená s touto situací, a to ať už se jedná o doporučení Světové zdravotnické organizace nebo doporučení/ nařízení vlády České republiky.

Získali jsme certifikát TÜV SÜD ISO 9001!

Máme důvod slavit!

Posledních pár měsíců jsme tvrdě pracovali na získaní prestižního mezinárodního certifikátu ISO 9001 udíleného společností TÜV SÜD Czech. Museli jsme splnit velké množství náročných požadavků.

Zveme vás na MSV 2019!

Opět po roce si vás srdečně dovolujeme pozvat na MSV 2019. Veletrh se bude konat ve dnech 7-11.10.2019 v areálu BVV. Naše firma bude mít na veletrhu stánek, kde se na vás budou těšit naši obchodní zástupci. 

Prestižní certifikát TÜV SÜD ISO 9001

Naše firma dokončuje poslední požadavky pro dosažení prestižního certifikátu ISO 9001 firmy TÜV SÜD Czech. Tento certifikát nabídne naším zákazníkům ještě větší jistotu naší kvality než doposud. Zařadíme se tak mezi elitní firmy nejen z Česka, ale i v rámci celého světa. 

Pozvánka na MSV 2018

Srdečně Vás zveme k návštěvě na našem stánku na  MSV  2018. Koná se ve dnech 1. 5. října 2018 a najdete nás v pavilonu V na stánku č. 181. 
Představíme  zde náš kompletní sortiment konstrukčních, dokončovacích a ochranných dílů. 

Rozšíření strojového parku

V květnu 2018 jsem rozšířili  strojový park o další dva stroje. 
CNC frézku   a CNC soustruh značky HAAS. Značka HAAS je na českém trhu renomovaným dodavatelem s fungující servisní sítí.
Tyto stroje nám umožní navýšit kapacitu výroby a  zkrátit dodací lhůty. 
Nahoru